18:03 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Sa i bën ballë makina rënies në gropa – VIDEO 4K

John Max nga “Warped Perception” ka marrë një Mercedes-Benz E-Class dhe e ka provuar atë nëpër gropa të mëdha dhe në rrugë mjaft të këqija.

Ai e ka filmuar këtë eksperiment në lëvizje të ngadaltë 4K, në mënyrë që të mund të shohim se si funksionon pezullimi dhe sa mund t’i bëj ballë makina rënies në gropa.

Për më shumë shikoni dy videot më poshtë. /IndeksOnline/

VIDEO 1
VIDEO 2