15:57 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Sa shumë ka ndryshuar vëllai i Leonora Jakupit! Këngëtarja na tregon se si duket ai tani (Foto)

Duke qenë një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të shqiptarëve edhe familjarët e Leonora Jakupit zënë një vend të veçantë në mediat rozë, shkruan Indeksonline.


Leonora ka postuar së fundmi në rrjetin e saj social Instagram një fotografi të vëllaut të saj, ndërsa ai duket krejtësisht ndryshe nga fotografitë e viteve të kaluara. Ai ka shkurtuar flokët dhe është bërë një burrë i vërtetë./Indeksonline/