11:42 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Sadiku rikthehet në stërvitje me maskë (Foto)

Armando Sadiku iu është rikthyer stërvitjeve te klubi i Levantes.

Sulmuesi shqiptar gjatë vikendit të kaluar pati një përplasje të tmerrshme me portierin e Espanyolit, Diego Lopez.

Futbollisti Kombëtares Shqiptare, në takimin e dytë me ekipin spanjoll ka pësuar një frakturë në hundë.

Shkaku i kësaj, ai sot është paraqitur me maskë në stërvitje dhe pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës./IndeksOnline/