19:50 / E Shtunë, 21 Prill 2018 / indeksADMonline

Salah shkA�putet sA�rish, Lewandowski i afrohet Messit nA� garA�n pA�r ‘KA�pucA�n e ArtA�’

Gara pA�r KA�pucA�n e ArtA� po vjen drejt fundit dhe Salah gjithmonA� e mA� shumA� A�shtA� favorit ta fitoj atA�.

Salah ka shA�nuar gol edhe kA�tA� javA� pA�r Liverpoolin dhe tashmA� ka dy gola mA� shumA� se Leo Messi. Lewandowski gjithashtu shA�noi njA� gol nA� fitoren e Bayern ndaj Hannover.

MA� poshtA� mund tA� shikoni top-goalshA�nuesit nA� ligat mA� tA� mA�dha evropiane. /IndeksOnline/