08:57 / E Hënë, 27 Gusht 2018 / indeksADMonline

Yllii Bayernit kërkon kalimin te Real Madrid

Thiago Alcantara mund të rikthehet në Spanjë por jo te Barcelona.

Spanjolli dëshiron të bashkohet me Real Madridin para përfundimit të afatit kalimtar, shkruan indeksonline.

Ai disa herë është përmendur se mund të largohet nga Bayerni dhe tashmë gjërat janë më konkrete.

Këtë transferim mund ta realizoj edhe marrëdhënia e mirë e tij me trajnerin e Realit, Julen Lopetegui. /IndeksOnline/