18:07 / E Shtunë, 18 Gusht 2018

Samanta publikon këngën ‘E jotja’ (Video)

Samanta ka qenë tejet aktive këtë verë.

Këngëtarja shqiptare sapo ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘E jotja’ mban titullin kënga me plot ritme verore. Po ashtu videoklipi vjen me pamje e ngjyra të përshtatura kësaj stine.

Si gjithmonë Samanta vjen plot stil dhe shumë ëmbëlsi./Indeksonline/