20:24 / E Martë, 02 Prill 2024 / C E

Samsung Galaxy asnjëherë nuk ka qenë më lirë

Zone Mobile edhe këtë herë vjen me super çmime modelet e telefonave Samsung Galaxy A dhe Samsung Galaxy S.

Këto produkte vijnë me cilësi të lartë dhe me garancion 24 muaj.

Modeli më i mirë i Samsung, Galaxy S24 Ultra me 12GB ram dhe me memorje 256GB për vetëm 1058. Ndërsa modeli S24 vjen me një super çmim, prej 689 euro.

Gjithashtu mund t’i merrini edhe modelet A të Samsungut me çmime shumë të lira.

Të gjitha këto me 24 muaj garancion vetëm në Zone Mobile.