23:21 / E Shtunë, 17 Nëntor 2018 / indeksADMonline

‘Sasa’ e lodhur por në formë të mirë, publikon imazh nga fotosesioni i fundit

Është një nga aktoret më të preferuar të momentit.

Adriana Matoshi e cila më së shumti u bë e njohur me rolin ‘Sasa’ në serialin ‘O Sa Mirë’, kujdeset edhe për paraqitjen e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku pavarësisht se dukje e lodhur ajo shihet me shumë stil dhe mjaft në formë.

“ Jam e fortë por jam lodhur”, ka shkruar Adriana në imazh./Indeksonline/