13:38 / E Enjte, 16 Maj 2019

S’do ta besoni sa palë bikini ka Vildanja, ka dhuratë për atë që i ndihmon t’i palojë ato

Vildane Zeneli është një nga modelet më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare.

Bukuroshja nga Kosova, shquhet për shtatin e lartë e linjat thuajse perfekte trupore.

Vildanja hiret e saj nuk heziton t’i tregojë veçmas përmes fotosesioneve, e që pikë të fortë ka ato me bikini.

Duket se përvoja si modele dhe dashuria ndaj diellit, e kanë bërë atë që të jetë adhuruese e rrobave të banjos.

Këtë e tregon video e modeles, e cila tregon qindra bikinit që ka shpërndarë në shtrat, ndërsa kërkon ndihmë që t’i organizojë ato, e për atë që e ndihmon ajo do t’ia dhuroj disa nga to./Indeksonline/