08:42 / E Diele, 08 Prill 2018

S`e lëshon burrin, elefanti që do vetëm të përqafohet (Video)

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka prekur të gjithë.

Është një elefant i vogël që u bë hit në rrjet. Ai thjeshtë dëshiron të përqafohet, shkruan Indeksonline.

Në videon e mëposhtme, elefanti shihet teksa nuk e lëshon një burrë dhe vazhdon ta përqafojë atë pa ndalë./Indeksonline/

Mos i humb