12:48 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Secila femër do të dëshironte t’i dëgjonte fjalët që Alban Skënderaj sapo ia tha Miriam Canit

Janë një nga çiftet më të dashura të skenës muzikore. Madje janë edhe një nga çiftet më të dashurura. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani tashmë janë edhe prindër të një vajze, e cila ia ka ndryshuar tërësisht jetën atyre, shkruan Indeksonline.

Miriami është në përgaditje të projektit të saj më të ri muzikor “Meteor” ndërsa Albani me ndjekësit e tij ka ndarë një fotografi të bashkëshortes së tij, pjesë kjo nga videoklipi, ndërsa ka shkruar: “Nuk thoja kot që je një engjëll”./Indeksonline/