75 Mall Live Search
23:00 / E Diele, 23 Qershor 2024 / G T

Sekondat e fundit, Hungaria shënon ndaj Skocisë dhe shpreson tani në kualifikim

Kombëtarja e Hungarisë ka shënuar gol ndaj Skocisë në ndeshjen e vlefshme për Euro 2024.

Golin për 1:0 në sekondat e fundit të ndeshjes e shënoi Csoboth, shkruan Indeksonline

Csoboth shënoi në sekondat e fundit të ndeshjes duke ia dhënë tri pikë të mëdha shtetit të tij.

Me këtë fitore, Hungaria shkon në kuotën e tri pikëve në pozitën e tretë të Grupit A, por që shpreson kualifikimin përmes pozitave të treta./Indeksonline/