06:28 / E Hënë, 16 Tetor 2017 / indeksADMonline

Sela: Do i fitojmë zgjedhjet edhe në raundin e dytë

“Aleanca për Shqiptarët” kryeson në Strugë, kështu deklaroi për Alsat kreu i kësaj partie dhe njëkohësisht kandidat për kreun e Strugës, Ziadin Sela.

Sela shprehet i bindur se edhe në raundin e dytë kushdo qoftë kundër-kandidat partia e tij do i fitoj zgjedhjet.