14:05 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Seldi dhe Mimoza janë ndarë? Kjo fotografi sqaron gjithçka! (Foto)

Pak ditë më parë u publikuan disa lajme  se fejesa mes këngëtarëve Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra e bërë para pak javësh kishte përfunduar pasi Seldi ishte kthyer në Tiranë.

Por duket se kjo nuk ka ndodhur pasi që ai ka bërë një postimi i këngëtarit gjatë ditës së sotme që tregon të kundërtën, shkruan Indeksonline.

Seldi ka publikuar në foto të Mimozës ku bashkagjitur me të saj shkruan “Të dua beb”.

Ndryshe ata të dy jetojnë në Zvicër kurse Seldi sigurisht ishte me pushime në Tiranë./Indeksonline/