08:39 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sevilla – Liverpool, formacionet e mundshme

Sonte skuadra e Liverpoolit udhëton për në Sevilla, një përballje tejet interesante në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes klubit spanjoll dhe atij anglez zhvillohet sonte nga ora 20 e 45. Më poshtë i keni formacionet e mundshme, transmeton IndeksOnline.

Sevilla: Rico; Mercado, Kjær, Lenglet, Escudero; N’Zonzi, Pizarro; Correa, Banega, Sarabia; Ben Yedder

Liverpool: Karius; Gomez, Lovren, Klavan, Moreno; Wijnaldum, Can, Coutinho; Salah, Firmino, Chamberlain