15:07 / E Premte, 07 Tetor 2022 / Andronika

Shakira me mesazh: Nuk ishte faji yt

Këngëtarja kolumbiane, Shakira ka publikuar një mesazh në llogarinë e saj në rrjetet sociale, ku shkruante ‘’Nuk ishte faji yt’’.

Kjo fjali po spekulohet se i dedikohet  ish-partnerit të saj, Gerard Piqué.

Shakira vazhdon të bëjë bujë katër muaj pas ndarjes së saj me lojtarin spanjoll dhe kapitenin e Barcelonës Gerard Pique.

Një ndarje në të cilën ata janë ende të zhytur përmes firmave të tyre ligjore për të diskutuar çështje të tilla si kujdestaria e fëmijëve të tyre, Milan dhe Sasha , dhe zhvendosja e këngëtarit në Miami./IndeksOnline/