15:24 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / indeksADMonline

Shakira merr vëmendjen e fansave, me paraqitjen nga Barcelona

Shakira Isabel Mebarak Ripoll, është një këngëtare, aktore e vallëtare e njohur kolumbiane.

Ajo së fundmi ka mbajtë një koncert në Barcelonë, në një tribunë ku ka performuar disa nga hitet e saj, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja latine njihet për performancat e saj të zjarrta, si dhe njihet si një nga këngëtaret më ‘hot’ latine.

Madje edhe tani në moshën 43-vjeçare, gëzon formë të mirë trupore.

Kujtojmë që Shakira është e martuar me futbollistin spanjoll Gerard Pique dhe kanë dy djem. /IndeksOnline/