08:18 / E Martë, 07 Gusht 2018

Shanina krejt si ‘rrush’, me bikini ju djeg si prush! (Foto)

Modelja e famshme, Shanina Shaik ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Bukuroshja zeshkane ka pozuar me bikini, dhe padyshim që duket shumë seksi- shkruan Indeksonline

Kujtojmë se 27 vjeçarja australiane shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo poashtu kohë më parë ka sprovuar veten e saj edhe në skemën e filmit./ Indeksonline/