12:22 / E Premte, 03 Gusht 2018 / indeksADMonline

Shaqiri shënon sërish gol të bukur në stërvitje [Video]

Shaqiri duket që është në formën më të mirë të mundshme tek skuadra e tij e re, Liverpool.

Pas golit fantastik me roveshatë dhe një asisti në ndeshjën ndaj Manchester United, ai ka shënuar një gol të bukur në stërvitjen e radhës. /IndeksOnline/

Shaqiri gol ne stervitje on Vidnews.

Temat: