20:44 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / OSH

Shefi i AKI-së dhe Policisë së bashku te FSK-ja!

Shefi i Intelegjencës së Kosovës (AKI), Kreshnik Gashi dhe u.d. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Samedin Mehmeti ishin bashkë në ceremoninë e FSK-së në Kazermën Adem Jashari në Prishtinë.

Krerët e sigurisë morën pjesë në Ditën e Forcës.

Indeksonline ju sjellë disa foto: