15:47 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / LB

Sherifi për Qeverinë Kurti: Kanë vendos me kthy vendin në vitin 2000, me ja fillu prej zeros

Sekretari i Përgjithshëm i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka reaguar pas fillimit të reduktimeve elektrike.

Sherifi përmes një postimi në Facebook, ka thënë për Qeverinë se ka vendos me kthy vendin në vitin 2000, në mënyre që me ja fillu prej zeros.

“Le të shpresojmë që do të ndalen në vitin 2000 dhe nuk do të na kthejnë në vitin 1998”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Postimi i plotë i Sherifit: