21:59 / E Premte, 13 Korrik 2018 / indeksADMonline

Shfaqet Isa Mustafa i rrethuar nga nipat dhe mbesat (Foto)

Ish kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa pas disa problemeve me shëndetin është rikthyer në shtëpi.

E rikthimi më i mirë sigurisht që për të është pranë nipave dhe mbesave të tij, transmeton Indeksonline.

Kështu duket edhe në imazhet e publikuara nga i biri i tij, Besnik Mustafa në rrjetin social “Instagram”. Përmes këtyre imazheve Mustafën e shohim të shëndetshëm pranë familjes së tij të ngushtë./Indekosnline/