19:11 / E Diele, 21 Korrik 2019

Shikojeni se si drenicaku hip në bagazh bashkë me rezervarin e ujit

Në Kosovë ndodh shpesh të shohim persona duke shfrytëzuar mënyra te ndryshme të transportit.

Një rast i tille ka ndodhur edhe sot në Drenicë, ku në një veturë, një person është ulur në bagazh si dhe afër ka një rezervarë uji.

Një lexues i Indeksonline ka dërguar një fotografi ku mund të shihni se si ky person ka shfrytëzuar transportin në rrugët e një fshatit të Drenicës,/Indeksonline/