18:08 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Shikojeni se si hajnat vodhën kompjuterë në një lokal në Prishtinë

Në disa video të siguruara nga kallxo shihen tre persona duke kryer një vjedhje në një lokal me kompjuterë në Prishtinë.

Vjedhja ka ndodhur sot rreth orës 4:00 të mëngjesit.

Në kamerat e sigurisë të cilat ndodheshin në lokal shihen tre persona me maska të cilët hyjnë në lokal, ku njëri prej tyre fillimisht  mundohet të demolojë kamerën e sigurisë dhe pastaj vazhdon me vjedhjen.

Më poshtë pamjet:

Personat e dyshuar vjedhin shumicën e kompjuterëve të cilët ndodheshin në lokal.