23:19 / E Enjte, 28 Dhjetor 2017

Shitet Mercedes 250 Dizell – Automatik

Komuna: Ferizaj

Struktura e veturës: Prodhuesi: Mercedes-Benz

Modeli: 250

Shes Mercedes 250 2.5cc Dziell , Automatik , Ngjyr krem me llasnje t’gjana , Vetura posedon : Hidraulik , ABS , Shiber , Drita kristal , Cd-Radio , Pasqyre elektronike , Interier lekure , Fellne dhe Goma t’reja , etj …

Vetura osht ne gjendje te rregullt teknike

– Info : 044-109-711 / 044-126-301 – Çmimi : 1.800 euro