15:01 / E Diele, 21 Prill 2024 / Gj. Sh

Shkëlqen Hailey Bieber

Hailey Bieber ka postuar disa foto në Instagram ku dukej mahnitëse.

Modelja 27 vjeçe, dukej shumë elegante,e veshur me një xhakete të zezë dhe e kombinoi atë me një minifund të shkurtë.

Ajo vuri në pah këmbët e saj të gjata, me geta të zeza dhe një palë taka, duke ekspozuar këmbët e gjata. /IndeksOnline/