09:00 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

Shkenda ekspozon gjoksin në fustanin elegant (Foto)

Shkenda Dubova është këngëtarja e njohur shqiptare dhe gjithashtu një grua e suksesshme biznesi.

Ajo përmes llogarisë së saj në “Instagram” ka publikuar një fotografi ku dukej shumë në formë dhe e bukur.

Image result for shkenda dubova

Veshur me fustanin ngjyrë hiri me dekolte të hapur, Shkenda ekspozonte gjoksin e saj bombastik.

Image result for shkenda dubova

Ndryshe, Shkenda duket se pëlqen të ketë forma më të kolme pasi asnjëherë nuk e kemi parë duke rënë shumë në peshë./Indeksonline/