19:26 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Shkurte Gashi sa e bukur, në këtë pozë duket si ‘kukull’ (Foto)

Shkurte Gashi shquhet për vokalin e saj unik.

Këngëtarja në fjalë, kohët e fundit rëndësi të veçantë po i kushton look-ut të saj, kjo me qëllimin që para fansave të saj të ketë prezantim sa më të bukur e të veçantë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka zgjedhur që fytyrën e saj t’ia zbukurojë make-up artistja Sellma Kasumoviq, derisa ka bërë që e gjitha të vezullojë.

Shkurta dukshëm shkëlqen si kurrë më parë, dhe kjo falë punës së grimeres në fjalë.

Vlen të përmendim faktin se Shkurta është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara kur bëhet fjalë për ahengjet e ndryshme familjare, si brenda ashtu edhe jashtë vendit./Indeksonline/