16:43 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018

Shokon 24 vjeçari, thotë se ka kryer seks oral me motrën e tij

Ne u rritëm në familje të veçanta, sepse prindërit u ndanë kur isha ende fëmijë.

Një 24 vjeçar ka shokuar me rrëfimin e tij se nuk e mendon motrën si një anëtare të familjes por si dikush që dëshiron të bëjë seks me të.

Ai ka thënë se kur ishte 14 vjeçar kishte bërë seks oral me motrën e tij 16 vjeçe, shkruan ‘The Sun’ transmeton Indeksonline.

“Unë kurrë nuk mendoj për motrën time si familje, por më tepër si dikush që dua të bëj seks me të. Unë kam eksperimentuar me motrën time në të kaluarën. Ajo jetoi me nënën tonë dhe unë shkova të jetoj me babanë tim. Por, ata zakonisht organizonin pushime për të kaluar se bashku në një shtëpi. Kur ajo ishte 14 vjeç e unë 16 vjeç, prekëm njëri-tjetrin dhe kishim seks oral. Nuk e kam harruar kurrë. Ne jemi tani 24 dhe 26. Asnjeri prej nesh nuk e di sa larg ta marrë këtë. Pas kësaj herën e parë, e bëmë përsëri. Kurrë nuk kemi pasur marrëdhënie seksuale, edhe pse i afrohemi asaj. Ne kemi mbajtur gjithmonë në kontakt dhe themi se e duam njëri-tjetrin. Megjithatë, unë nuk e ndiej dashurinë si vëlla ndaj motrës, por dashuri si një dashnor. Është e çuditshme dhe ndihem i tmerrshme për këtë. Unë i kam thënë asaj se mendoj se ajo është e bukur dhe e mahnitshme dhe ajo thotë gjëra të ngjashme për mua” ka thënë ai, përcjell Indeksonline.