16:55 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / OSH

Shorti i “Coppa Italia”, Milan do të ketë punë të vështirë

Sot është hedhur shorti për 1/16-tën e “Coppa Italia”.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo mes Milan dhe Torinos, transmeton Indeksonline.

Punë të vështirë do të ketë edhe Lazio që do të luaj kundër Parmas. Interi po ashtu do të jetë kundërshtar i Fiorentinas.

Kampioni i Series A, Juventus do të luaj kundër Genoas. Më poshtë tkeni shortin e plotë: