00:15 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Shpallet fituesi i “Këngës Magjike 2019”

Është shpallur fituesi i “Këngës Magjike 2019”.

Çmimin e ka rrëmbyer Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, shkruan Indeksonline.

Eneda është paraqitur në këtë festival me këngën e bukur të punuar nga Flori Mumajesi, ‘Ma zgjat dorën’ dhe ka bërë një performancë fantastike në netët finale.

Në vendin e dytë është Fifi, me këngën ‘Marova’.

Ndërsa vendin e tretë, Anxhela Peristeri me “Dikush i imi”./Indeksonline/