15:07 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / k.v

Shpendi dhe Arbani i afrohen 3 metra njëri tjetrit në një lokal në Prishtinë (Video)

Dy rivalët më të fortë në zgjedhjet e sotme të balotazhit në Kosovë, Shpend Ahmeti e Arban Abrashi kanë qenë shumë pranë njëri tjetrit në një nga lokalet e Prishtinës.

Dy kandidatë që synojnë të bëhen kryetarë të Prishtinës, ishin fare pranë njëri tjetrit në një moment, shkruan Indeksonline

Në fytyrën e tyre vërehej disponim në kohën kur qytetarët po votojnë për të vendosur fatin e tyre.

Mes tyre nuk pati përshëndetje, por nuk pati as provokime./Indeksonline/