75 Mall Live Search
15:48 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Shqipëri: Vdes një person pas aksidentimit të ambulancës

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Laç të Shqipërisë.

Si pasojë e motit të keq ka dalë nga rruga ambulanca dhe për pasojë ka humbur jetën një burrë i cili shoqëronte nënën e sëmurë me ambulancë drejt Tiranës.

Kujtojmë se gati në të gjitha qytetet e Shqipërisë po mbretëron mot i ligë dhe ka vërshime në pjesë të ndryshme të qyteteve.