10:06 / E Enjte, 14 Shkurt 2019

Shumë u komentuan për ndarje, Korab Shaqiri poston fotografi me bashkëshorten

Një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas ishte edhe ai rreth ndarjes së Korab Shaqirit dhe bashkëshortes së tij.

Megjithatë, çifti duket se kanë rregulluar raportet e tyre, apo thjeshtë çdo gjë ka qenë thashethem, pasi që të dy në rrjetet sociale kanë postuar fotografi, ku shihen duke festuar ditëlindjen e 2-të të djalit të tyre, Alteut, përcjellë Indeksonline.

Ndryshe, këngëtari në vitin 2015 kurorëzoi dashurinë me Lulkaçën./Indeksonline/