16:16 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

“Si dukur” thotë Shkurte Gashi e Flori Mumajesi (Foto)

Ditë më parë ata bën të ditur se janë në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngëtarët Shkurte Gashi e Flori Mumajesi të cilët sot do ta lansojnë projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan Indeksonline.
Kënga mban titullin “Si dikur”, ku muzikën dhe tekstin e ka bërë vet këngëtari Mumajesi.

Ky është bashkëpunimi i radhës i dyshes pas atij “Tu luta”./Indeksonline/