12:27 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017

Si të mbështjellin dhuratën e Krishtlindjeve (Video)

Është sezoni kur ne dhurojmë dhurata për me të dashuritë tonë.

Secili ka mënyrën e tij/saj se si ta rregullojë atë, shkruan Indeksonline.

Mirëpo, egziston një formë e veçantë dhe e shpejtë që e bënë dhuraten të duket edhe me bukur.

Për me shumë shih videon: