13:11 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Sigurisht e keni frikë miun, por kjo video do ju bëj të ju dhimbset

Një indian ka lidhur miun për një shishe dhe ka malltretuar atë me një shkop, pasi që ai ia kishte ngrënë karrikuesin e telefonit.

Në video, njeriu nga jugu i Indisë, dëgjohet duke mallkuar miun e vogël, teksa e mbështjellë të tërin për shihe.

Duke e rrahur me një shkop ai i kërkon “llogari” atij se ia kishte këputur karrikuesin./Indeksonline/

.