08:51 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Silva Gunbardhi tregon pse zihet me Dafin (Foto)

Këngëtarja e hitit “Të ka lali shpirt”, Silva Gunbardhi ka qenë e ftuar në “Top Show Magazine”. Ku u pyet për dy arsyet pse zihet me bashkëshortin e saj, Dafin.

“Unë me Dafin zihem si çdo çift tjetër. Kush thotë që nuk zihemi, jemi çift perfekt, gënjen”, tha Silva.

Image result for silva gunbardhi

Ajo tregoj se zihen për shpejtësinë e makinës dhe kur i them “dëgjo o vëlla” dhe gjithashtu shpjegoj se ajo nuk është fare xheloze.

“E para, zihem për shpejtësinë. Imagjino, të bësh video me 220 km/h, me një dorë telefonin e me një dorë timonin. Është e frikshme dhe kam merak. E dyta: kur i them “dëgjo Silvën, o vëlla”. Unë e kam nga dialekti këtë, por ai e ka shumë bezdi. Nuk do që t’i them vëlla”, shtoi Silva, e cila tregoi se nuk është xheloze.

Image result for silva gunbardhi

“Unë nuk jam shumë e jetës së natës, ndërsa ai del me shokët. Edhe po të jetë me ndonjë vajzë, çfarë të bëj unë, të vras veten?” përfundoi Silvia./Indeksonline/