16:35 / E Martë, 30 Qershor 2020

Simeone asnjëherë nuk i ka fituar 3 pikë në ‘Camp Nou’

Sonte nga ora 22:00 do të zhvillohet derbi mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në kuadër të La Ligas.

Katalunasit kanë kujtime të mira me Diego Simeonen në stadiumin ‘Camp Nou’ në kuadër të La Ligas, transmeton Indeksonline.

Trajneri argjentinas nuk ka arritur asnjëherë të fitoj 3 pikë në ‘Camp Nou’ si trajner i Atletico Madrid.

Në pesë ndeshjet e fundit në ‘Camp Nou’ në kuadër të La Ligas, Simeone ka pësuar humbje 4 herë dhe ka një barazim./Indeksonline/

Mos i humb