19:29 / E Shtunë, 28 Korrik 2018 / indeksADMonline

Sinan Vllasaliu momente të ëmbla me bashkëshorten (Foto)

Sinan Vllasaliu është një këngëtarët më të pëlqyer dhe më të dashur të publikut shqiptar.

Krahas sukseseve në karrierën muzikore, ai shpesh ka treguar që është edhe një prind e bashkëshort i kujdesshëm dhe i dashur.


Së fundmi përmes llogarisë së tij Instagram ai ka shfaqur momente lumturie me bashkëshorten e tij, teksa shihen në përqafimin e njëri-tjetrit. Një fotografi kjo mjaftë e ëmbël.


Ndryshe Sinani para një muaji solli projektin e tij më të ri muzikor ‘O Daj O Daj’ që është pëlqyer mjaftë shumë e që deri më tani ka marrë mbi 1 milion klikime./Indeksonline/