23:41 / E Enjte, 22 Shtator 2022 / MSH

S’kanë fund dramat për Icardin e Wanda Naran

Një nga çiftet më të përfolura të botës së sportit dhe shou-bizit, futbollisti Icardi dhe Wanda Nara, nuk po gjejnë qetësi as në Turqi.

Dyshja nuk kanë arritur dot një marrëveshje as pas shpërnguljes në Turqi, duke u ndarë në dysh sa i përket qytetit të banimit.

Teksa Icardi është i angazhuar me lojërat e ekipit të tij, Galatasaray, Wanda nuk dëshiron që të lëjë Stambollin për të.

Ajo ka njoftuar se ka lënë Icardin, teksa katër fëmijët e saj kanë nisur shkollën në Stamboll.