23:32 / E Enjte, 21 Shkurt 2019

Skerdi i mërzitur, i vdes një person i dashur

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë.

Përmes një postimi në ‘Instastory’ ai ka njoftuar që  sot i ka vdekur gjyshja, transmeton Indeksonline.

“Do me mungosh shume gjyshja ime. Me fal qe nuk isha pranë teje kur i mbylle sytë. Te dua dhe do te te dua gjithmonë” kishte shkruar ne postimin e tij Skerdi. /Indeksonline/