23:29 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Skuadrat që kanë marrë biletat për fazën e radhës në Champions League

Kanë përfunduar 8 ndeshjet e parapara në orar për ditën e martë në Uefa Champions League ku 7 skuadra kanë siguruar biletat për fazën tjetër.

Ajax, Bayern, Manchester City, Roma, Real Madrid, Juventus dhe Manchester United edhe matematikisht janë kualifikuar në fazën tjetër të Champions League, raporton UEFA.

Të gjitha rezultatet e takimeve të sotme: