11:14 / E Shtunë, 18 Gusht 2018 / indeksADMonline

Soni Malaj shkëlqen me të verdhë sikurse dielli (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj është nga personalitet që shkëlqen si para kamerave por edhe në jetën e përditshme me paraqitjet e saj.

Kështu duket edhe në foton e saj të fundit të publikuar në Instagram. Ajo është e veshur me një fustan ngjyrë të verdhë, që i shkon shumë dhe me një buzëqeshje që shprehë lumturi në fytyrën e saj.

Në postimin e saj ajo shkroi: “E verdha eshte ngjyra e diellit, duke i shtuar nje te qeshur, eshte lumturi”.

Këngëtarja e hitit “Loca” , për momentin është në qytetin spanjoll të Barcelonës. Nuk dihet nëse është në pushime apo ka shkuar të xhiroj ndonjë projekt të radhës.

Projekti i fundit i këngëtares erdhi me këngëtarin nga Puerto Rico, Jowell dy muaj më parë. /Indeksonline/