21:41 / E Shtunë, 09 Qershor 2018 / indeksADMonline

Soni tregon se kujt ia dedikon kupën e ‘Dancing With the Stars” (Foto)

Soni Malaj është fituesja e edicionit të shtatë të spektaklit ‘Dancing With the Stars’ për këtë vit.

Këngëtarja përmes llogarisë së saj Instagram ka falenderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur, ndërsa kupën ua dedikon publikut.

Ky është statusi i saj:

Dancing with the stars ?

Ishte nje kupe e fituar fale publikut tim te dashur,per te cilin falenderimet dhe mirenjohja ime,do te jete e perhershme.Ju falenderoj per QYTETARINE e treguar ne komente dhe debate virtuale.Spektakli mbaroi,une dhe ju dolem fitues,kjo kupe ju perket juve ❤