13:46 / E Mërkurë, 22 Gusht 2018 / indeksADMonline

Soni veshur provokuese nuk ndalet së kërcyeri, tregon vështirësitë para performancave

Soni Malaj është njëra nga këngëtaret e njohur shqiptare e cila shquhet për format e saj trupore.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa po kërcente dhe grimeren që i shkonte nga prapa.

“Kaq e veshtire eshte per @makeupbyelona te me beje gati para performancave” ka shkruar ajo./Indeksonline/

Temat: