09:32 / E Diele, 05 Korrik 2020 / indeksADMonline

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit të javës së 28-të në Superligë

Sot zhvillohen dy super-ndeshje të cilay përmbyllin javën e 28-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Një gabim i gjilanasve në këtë takim, do t’ia vështirësonte punët në luftë për titull.

Në “Zahir Pajaziti” Llapi është nikoqir i liderit, Dritës, e cila udhëton për vetëm një qëllim, pikët e plota.

Ndeshja tjetër është ajo mes Ferizajt dhe Trepçës ’89.

Të dy këto skuadra që gjenden në ‘zonën e kuqe’ e që luftojnë për mbetje në Superligë.

Kujtojmë që të dy takimet nisin në ora 17:00.