22:10 / E Diele, 10 Shkurt 2019

Sportet ekstreme të të rinjve në Finlandë, bëjnë “snowboard” mbi kulm

Ky është momenti i dhimbshëm kur një “snowboarder” humbet kontrollin përderisa hidhet nëpër çati në Finlandë.

Në video, shihet i riu duke qëndruar në maje të çatisë përderisa një mik e incizon me telefon nga poshtë.

Ai fillon të lëshohet nëpër borë, mirëpo humbet kontrollin dhe bie nga shtëpia.

Në prapavijë dëgjohen miqtë e tij duke qeshur, mirëpo nuk dihet nëse ai ka pësuar lëndime trupore apo jo./Indeksonline/

Klikoni këtu për të shikuar videon.