19:45 / E Premte, 15 Dhjetor 2017

Super oferta te Apple Shop Nardi [Foto]

IPHONE 7 PLUS 32gb=450$

IPHONE 7 PLUS 128GB=550$

IPHONE 7 PLUS 256=650$(+fito dhe nje tjeter gratis)

IPHONE X 256GB = 750$ (+fito dhe 2 cope tjeter)

Samsung S8 64gb= 450$ SAMSUNG S8 128gb PLUS = 570$

Na gjeni perball postes crna gora post 

Perballe hyrjes se postes

Mundesi nderrimi me celularin tuaj egzistues

Telefonat jan origjinal te pa hapur nga kutia

Garancia 3 vjet

Transport falas kosov,shqiperi

Bej porosin vetem me nje telefonate

Sherbimi Jone, Besimi Juaj #Siguri te larte     

              

 

Temat: