12:53 / E Mërkurë, 04 Nëntor 2020

Super ofertë nga Zone Mobile për iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro

Iphone i ri 12 dhe 12 Pro shumë lehtë mund të bëhet i juaji.

“Zone Moblie” ka një super ofertë dhe iPhone i ri mund të bëhet i juaji me një super çmim.

Iphone 12 e gjeni me një çmim prej 799 euro, ndërsa 12 Pro 1240 euro, me 24 muaj garancion.

Porosinë mund ta bëni online./Indeksonline/